Pontos idő: 2021.12.03. 06:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Oldal: 7 / 197 [ 1968 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 197  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: .:Ultras Debrecen:.
HozzászólásElküldve: 2013.11.13. 10:36 
Mentor

DVSC Sálak! :)

http://hancsi78.blogspot.co.uk/

HozzászólásElküldve: 2013.11.08. 09:35 
Pinyőőőőőő

napi szar (forrás: dvsc.hu fórum)
"Egyébként a csapat támadójátékára nem lehet panasz, itthon a legtöbb gólt lőttük és bizony sem a francia sem az olasz bajnokságban nincs ilyen jó gólátlaggal rendelkező csapat, az angolban a City a spanyolban pedig a Barca, Atletico, Real Madrid trió előz meg minket. És ezt az átlagot lehet akár még javítani is a falusi csapat ellen szombaton."
[brick-wall-017.gif]
mer' a Kaposvár itt egy hétig volt, biszem-baszomban meg 20 perc után leküldenék őket komolytalan játék miatt; mer' itt "Liptákok" fordulgatnak; meg újpesti védelem ellen kell bizonyítani...
az igaz, hogy a falusi csapat ellen tovább lehet fényezni ezt a mutatót, csak az a baj, hogy a nemzetközi kupákban nincsenek falusi csapatok
(ha a békát mélyebbre ássuk, akkor boldogan hancúrozhatunk a fűben, hogy nem vagyunk a béka segge alatt)

Profil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2013.11.07. 14:10 
Pinyőőőőőő

DK Hajrá Loki! topic:
losik nevű felhasználó:
"Ultráink" legújabb akciója komoly vagy csak paródia?
Nem a böszörményi "invázió", hanem a mai közlemény.

Nem értem miért lenne paródia egy olyan fórum, ahol konstruktív párbeszédre hívják az érintetteket egy probléma megoldására?
Reméljük losik is regisztrál, eljön és kifejti a véleményét a fórumon.

HozzászólásElküldve: 2013.11.07. 11:05 
Pinyőőőőőő

na belestem az mlsz honlapjára egy e-mail címért, hogy a meghívónkat elküldjük a nyílt fórummal kapcsolatban, és ebbe botlottam

Magyarország
http://www.mlsz.hu/blog/2013/11/02/a-jo ... nem-palya/
tisztelt mlsz, tisztelt nyitrai márton!
már megint mi ez a kisfilm?
meg ez a vélemény tisztelt nyitrai márton?
"Nyitrai Márton. - A film szempontjából fontos volt, hogy igazi, hiteles arcok szerepeljenek a képernyőn, és ne statisztákkal játszassuk el a szerepeket, ezért döntöttünk úgy, hogy az ország különböző pontjairól érkező fiatalokat választunk ki a munkára. Örültem a felkérésnek, mert bízom benne, hogy lehet változtatni a hazai szurkolói kultúrán, a szurkolók hozzáállásán, és ha csak egy-két ember is elgondolkozik azon, hogy lehetne másképp is viselkedni a stadionokban, már megérte elkészíteni ezt a filmet. Én magam is nagyon szívesen járnék ki meccsekre, de a szurkolói kultúra még nem tart ott, hogy ezt nyugodt szívvel megtehessem, pedig Magyarországon is remek családi program lehetne egy-egy bajnoki megtekintése."

Takarodj már te barom állat!
Igazi hiteles arcokat akarsz, szólaltass meg felnőtt szurkolókat vazze! Gyerekek a hiteles arcok ebben a kérdésben? Őket egy játékgyártó kérdezhetné az új termékéről te nyomorult! A hazai szurkolói kultúra semmivel nem rosszabb, mint az európai, ne azt akard változtatni! Ellenben a focinkon lenne mit változtatni - készíts ennek jegyében egy kisfilmet - mert az nagyon az európai színvonal alatt van.
(Nézd csak vazze, ezek a tények az európai lelátókon http://www.youtube.com/watch?v=shy7i0gewkc német, olasz, angol, spanyol példák, és nincsenek benne pályára özönlő török, vagy a mindent felgyújtó szerb szurkolók...!)
Milyen szurkolói kultúra nem felel meg a te nyugodt szívednek? Fentiek ismeretében gondolom mostantól nem fogod nézni a német, angol, spanyol stb meccseket sem, mert a nyugodt szívedet felzaklatod véletlenül. Lehetne remek családi program egy-egy bajnoki vazze, ha jobban hasonlítana a pályán látott dolog arra, amit Európában focinak neveznek!
Miért van az, hogy azokra a meccsekre nagyságrendekkel több szurkoló megy ki, amelyeken a te elméleted szerint a lelátói viselkedés pont hogy távol kellene tartsa a nézőket a lelátótól? Fradi-Újpest, LOKI-Nyíregy, LOKI-Fradi, Diósgyőr-Fradi... sorolhatnám...
Miért nem mennek ki a magadfajták egy LOKI-Paks, LOKI-Pápa, Mezőkövesd-MTK, MTK-Pécs vagy mittudomén sorolhatnám mennyi hiper nyugalmas meccs van, ahol baromira jól érezhetné magát a kulturált nyugodt szíved.

na de a lényeg, hogy van egy e-mail cím, amit kerestem és megy a meghívó az mlsz-nek is a nyílt fórumunkra

HozzászólásElküldve: 2013.11.06. 12:16 
Mentor

Anglia

http://hancsi78.blogspot.co.uk/

HozzászólásElküldve: 2013.11.04. 11:17 
Pinyőőőőőő

amikor olvastam, hogy a gyerekeknek diákigazolvány, illetve születési anyakönyvi kivonat felmutatásával lehet igazolni magukat az Újpest - DVSC meccsre (regisztráció, kiemelt biztonsági kock... Jézusom), akkor ki akartam írni magamból azt a felháborodást, amit éreztem, de pont úgy jött ki a lépés, hogy inkább a 8 hónapos kislányommal játszottunk macival meg zsiráffal, és később már nem is akartam bosszantani magam ezeknek a nyomorultaknak a hülyeségén. Aztán a rádióban hallottam ezt http://index.hu/belfold/2013/11/03/esza ... rendorseg/ amíg hazaértünk megint lenyugodtam, és a családdal voltam elfoglalva.
Reggel megint beleszaladtam az indexes cikkbe, és úgy döntöttem csak írok pár sort.

Diákigazolvány, születési anyakönyvi kivonat a meccsre történő belépéshez??? Takarodjatok már el a magyar labdarúgás közeléből senkiházi szemétládák!!! A gyerekekben is potenciális veszélyforrást láttok???
Megpróbálok fejben lemenni féregbe és így próbálom követni a gondolatmeneteteket, hogy ha az Andorra elleni válogatott meccsen 1000 diák ingyenjeggyel volt bent, majd a meccs végén a másik 500 nézővel együtt egy 1500 fős tömeg részeként együtt fütyülték ki a dicsőséges nemzeti tizenegyet, akkor ezt ti érezhettétek fenyegetésnek, meg súlyos kritikának, amit csírájában kell elfojtani. Így, féregként gondolkodva érthető, hogy a gyerekekre is potenciális probléma forrásként kell tekinteni, de szurkolóként, normálisan gondolkodva már nem tudom megérteni a viselkedéseteket!
Nyomorultak vagytok mind egy szálig!
Azon már meg sem lepődök, hogy a rendőrség háborús övezetként kezel egy városrészt, azok után, hogy kiemelt kockázatúnak minősítették a Pápa-Pécs meccset is pár hete...

HozzászólásElküldve: 2013.10.31. 11:27 
Pinyőőőőőő

Reggio írta:
Ezt most csak én nem értem? Milyen idézet? Kitől? Merre? Meddig? [blink.gif]
Vagy csak dühkitörésed van? [rolleyes.gif]

losik nevű felhasználó írta a DK-ban, hogy szerinte az izrael elleni barátságos meccs óta baszkurálódik az mlsz... rosszul vagyok az olyan fogalmatlanoktól, akik tényleg lófaszt sem tudnak arról, hogy mi megy már évek óta a háttérben (Mert mondjuk a kispolgári boldog meccsre járó lelkéhez csak az olyan infó jut el, amit a médián keresztül a futballmaffia helyesnek tart. Vagy nem boldog kispolgár, hanem haszonélvezője a focibulinak, úgy is ha szar a foci.)

HozzászólásElküldve: 2013.10.30. 13:59 
Az ember, aki megölte az ultrast...

Ezt most csak én nem értem? Milyen idézet? Kitől? Merre? Meddig? [blink.gif]
Vagy csak dühkitörésed van? [rolleyes.gif]

HozzászólásElküldve: 2013.10.30. 12:58 
Pinyőőőőőő

imádom az ilyen jól gondoló embereket... [brick-wall-017.gif] (index, DK, magyar válogatott topic) az idézetbe belepattintom az én gondolataimat
"Az Mlsz büntetésekhez még annyit, hogy ha jól gondolom ez a túlzott szigor kezdete egybeesett a hazai román meccs zártkapussá tételével. Nem bazzeg! Nem gondolod jól, mert az mlsz, már régebben is minden szarért szórta a büntetéseket, és évek óta gecizik a szervezett szurkolói csoportokkal, mert azok rendszeresen kritizálják a szövetséget.
HA az nem lett volna, talán nincs ez az egész. Lásd fent. Már előtte is volt bazzeg!
De azon a meccsen sokat vesztett a szövetség. Anyagilag, "erkölcsileg" is, meg utólag tudjuk, hogy az ott veszített pontok mennyit érhettek volna a végén. 30-40 ezer szurkoló előtt ugye más lett volna az a meccs. Más lett volna, a nézőszám tekintetében, és a hangulat tekintetében, de egyáltalán nem biztos, hogy győzelem lett volna, mert aki ezt tényként le meri írni az hülye.
Szóval a szövetség besokallt, mert hát ugye a zárt kapu az mégis csak néhány szurkoló miatt volt, akik okot adtak ama bizonyos meccsen tudjukkik ellen a bemószerolásra és a büntetésre. Lásd fent. . Akinek ebben '86 óta zajló történetben be lehet sokallni, az a szurkoló bazzeg!
Szerintem ezért szív most mindenki főleg a klubtulajok, akiknek ezért kezd elegük lenni a "szurkolókból". Felejtsd el ez a most dolgot, meg a kezd elegük lenni szófordulatot. Évek óta megy az aprítás a szókimondó, kritizáló ultrák, meg a pénzmosó, csapatösszeállító stb tulajdonosok között, kisebb nagyobb intenzitással. a A Fradi egy darabig fizetett, aztán ott is besokalltak a molinós meg az Újpest elleni berohanós eset után. A molinós ügy az, amivel kapcsolatban a rendőrség nem talált vizsgálnivalót, illetve az elnök videóüzenetét lecsapták azzal, hogy megkérdezték a DVSC-FTC meccsen "megbukott" 49 rendész foglalkoztatásának ügyében? Berohanás... elítélem, de bazz! 22.000 ember volt kint, és gyanítom, hogy ha megkérdezik, hogy jövőre kimegye-e a meccsre, akkor is ha esetleg újra lesz berohanás, azt fogja mondani, hogy igen. Hemi papa küzd a sajátjai ellen amennyire tud Ez ugye a szintén rövid ideig európai porondon varázsoló egyik csapatunk főnöke, a varázslatra kellett volna jobban koncentrálnia, de ebbe inkább nem szólok bele, legyen az ő dolguk. a többieknél pedig a regisztráció elleni tiltakozás úgyis kivül tartja a "keményeket". A te szavaddal élve a "keményeket" igen, de az alpárian paraszt stílusban ordibálókat nem. Itthon Fradi ellen, és az MTK ellen is volt dinom-dánom (csak az egyik még a jegyzőkönyvbe sem került be, mert hülyén nézett volna ki egy olyan meccs jelentésében, amin a "kemények" bent sem voltak.

Kíváncsi vagyok, hogy lehet ezt az ellentétet feloldani." Hogy bazzeg! Kurva egyszerűen! Rendes foci kellene, eredményekkel, nem egy focimocsarat szotyogtatni, aminek minden érintettje boldogan halászgat a zavarosban, csak a szurkoló került a fasz rossz végére!

HozzászólásElküldve: 2013.10.25. 16:11 
Mentor

Én azt szeretem a legjobban amikor a pirotechnika és huliganizmus ellen kampányoló MLSZ, klubok, újságok, tévék, internetes portálok az 5-6 évvel ezelőtti görögtüzes, füstös, koreós képekkel, videókkal harangozzák be azokat a foss meccseket, amelyek mostanában vannak!

Rólunk például miért nem teszik ki a kecskeméti vendégszektorról vagy az MTK elleni hazai meccsen készített képeket? :)

Ez most a valóság, nem a telített északi oldal!

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 Oldal: 7 / 197 [ 1968 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 197  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]