január 20., 15:01

DVSC-Fehérvár KC és Vác-DVSC

Kézilabda alapszakasz, 12- 13. forduló

DVSC- Fehérvár KC

Mivel a szarházi Sport tv ide-oda rakosgatta a meccs időpontját, a kézilabda hívek csak akkor hitték el hogy, mikor van a meccs mikor már ott álltak/ültek a lelátón. (Persze a férgek nem is közvetítették végül.)
Szerény becslésem szerint olyan 2/3 ház lehetett. A drapik mögött olyan 60-70 ember vehetett részt a kiabálásban. (többségük fiatal sőt jóval fiatalabb mint én, örvendetes)
A létszám egy közepes szurkolást produkált. Az idő előrehaladtával kicsit jobban megrázta magát a társulat, ahogy kézközelségbe került a győzelem!
A vége GYŐZELEM! TAPS! PACSI!
Legalább a Lányok odatették magukat a DVSCért és a kézilabda szeretőkért az Újévben!

Janika

És nézzük a váci túrát:

Vác- DVSC 29-28

1 kisbusszal, és egy autóval indultunk útnak Debrecenből kora délután. Az út gördülékenyen, kiváló zenék mellett zajlott, és természetesen akadt emberünk, aki ki x-elte magát a bő 3 órás út végére. [biggrin.gif]

A bejutás sima, kipakoltuk a lepedőket (SZUD,LG,Friends), és vártuk a kezdést nagyjából 25 fővel. Az első percekben mi sem hittünk a szemünknek, több gólos előny a mieinknél, egészen nagyjából 20 percig... Itt valami biztos nincs rendben, hogy 30 perc alatt +5-ről -6-ra sikerül lezuhanni. [rolleyes.gif] Persze voltak érdekes bírói ítéletek, de akkor is.

A szurkolás végig folyamatos volt, és olykor kiemelkedőre sikeredett, elég jó pörgést hoztunk össze, amit nem sokszor nyomtak el a hazaiak dobjai, amit ész nélkül püföltek pár molinó mögül. A második félidőben ismét kimaradtak a ziccerek, és 10 perc alatt sikerült -5-ről -1-re javítani az eredményen, kis csalódottság, de azért járt a taps.

A hazaút még az elején dalolással, meg ivászattal telt, de a vége felé már nem sokan érezték a bulit.